Išsaugotos paieškos (0)

Investavimas į NT (užsienio kapitalas)

Investavimas į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje atveria naujas galimybes. Mes padedame užsienio investuotojams rasti geriausius investicinius objektus. Tarpininkaudami užtikriname sklandų bendradarbiavimą, greitą sandorių sudarymą ir rizikos veiksnių valdymą, o įvairių specialistų komandos darbas „po vienu stogu“ garantuoja užsibrėžtą rezultatą. Mes turime visus reikiamus įrankius, kad nekilnojamojo turto įsigijimas ir Jūsų verslo plėtra Lietuvos rinkoje būtų sėkmingas bei pelningas investicinis projektas. ... >>

Investavimas į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje atveria naujas galimybes. Mes padedame užsienio investuotojams rasti geriausius investicinius objektus. Tarpininkaudami užtikriname sklandų bendradarbiavimą, greitą sandorių sudarymą ir rizikos veiksnių valdymą, o įvairių specialistų komandos darbas „po vienu stogu“ garantuoja užsibrėžtą rezultatą. Mes turime visus reikiamus įrankius, kad nekilnojamojo turto įsigijimas ir Jūsų verslo plėtra Lietuvos rinkoje būtų sėkmingas bei pelningas investicinis projektas

Investavimas į NT užsienio kapitalo įmonėms, neturinčioms patirties bei žinių apie mūsų šalies rinką, gali tapti iššūkiu. Tam, kad atrinktume geriausius investicinius pasiūlymus, mūsų specialistai atlieka detalią rinkos analizę. Taip mes užtikriname, kad Jūsų investicijos būtų saugios bei su garantuotu pelningumu.

CAPITAL Commercial užsienio investuotojų atstovavimo srityje turi tris pagrindinius privalumus: 

1. Galimybę teikti kompleksines paslaugas po „vienu stogu“

2. Komandos ilgametę patirtį Lietuvos NT rinkoje 

3. Šiuolaikišką tarpininkavimo paslaugų atlikimo strategiją

Tarpininkaujame įvairiuose NT sektoriuose, kai atliekamas NT pardavimas (pirkimas) ar NT nuoma. Sandoriuose dėl individualaus komercinio NT ar turto portfelio mūsų profesionali komanda:

  • parenka investicinius projektus
  • nustato optimalią investavimo strategiją
  • parengia veiksmų planą
  • atstovauja klientą derybų procese
  • prognozuoja ir įvertina pinigų srautus
  • organizuoja ir administruoja konkursus

Mes padedame padidinti kliento investicijų grąžą tiek suvesdami su kokybiško turto savininkais, tiek parodydami tinkamiausias vystymo galimybes. Dirbame tam, kad investavimas į NT Lietuvoje būtų kuo pelningesnis, paprastesnis ir sklandesnis procesas. 

<<