Išsaugotos paieškos (0)

Komercinio turto pardavimas ir nuoma

Komercinio nekilnojamojo turto nuoma ar pardavimas su mūsų komandos pagalba garantuoja bendrų verslo tikslų pasiekimą, nesvarbu, ar klientai yra maži ar dideli NT rinkos žaidėjai!  NT nuoma ir NT pardavimas vis dar lieka vienais pelningiausių, didžiausią vertę laiko perspektyvoje atnešančių sandorių. Pasirūpinsime Jūsų turto nuomos ar pardavimo procesu užtikrintai, sklandžiai ir kokybiškai, bei kiekvienam klientui rasime tinkamiausią sprendimą.  CAPITAL Commercial komandos tarpininkavimas – Jūsų konkurencinis pranašumas!... >>

Komercinio nekilnojamojo turto nuoma ar pardavimas su mūsų komandos pagalba garantuoja bendrų verslo tikslų pasiekimą, nesvarbu, ar klientai yra maži ar dideli NT rinkos žaidėjai!  NT nuoma ir NT pardavimas vis dar lieka vienais pelningiausių, didžiausią vertę laiko perspektyvoje atnešančių sandorių. Pasirūpinsime Jūsų turto nuomos ar pardavimo procesu užtikrintai, sklandžiai ir kokybiškai, bei kiekvienam klientui rasime tinkamiausią sprendimą.  CAPITAL Commercial komandos tarpininkavimas – Jūsų konkurencinis pranašumas!

Mūsų, CAPITAL Commercial, ekspertų komanda yra sukaupusi didelę patirtį Lietuvos komercinių patalpų rinkoje. Atstovaujame visas suinteresuotas šalis, todėl galime pasiūlyti tiek nekilnojamojo turto pardavimo ar pirkimo, tiek NT nuomos paslaugas. 

Mes teikiame profesionalias tarpininkavimo paslaugas:

  • biuro nuoma, gamybinių, sandėliavimo, logistikos bei kitos paskirties patalpų ir pastatų nuoma bei pardavimas;
  • žemės sklypų pardavimas;
  • viešbučių pardavimas;
  • išsami komercinio NT rinkos analizė;
  • detalios ir aiškios komercinio NT nuomos ar pardavimo strategijos parengimas;
  • savininko, nuomininko\pirkėjo ar pardavėjo konsultavimas ir interesų atstovavimas derybose;
  • pritaikytų kliento poreikiams komercinio NT rinkodaros sprendimų įgyvendinimas.

Esame kompanija, kuri visas su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas teikia pasitelkdama ne tik žmogiškuosius išteklius, bet ir  naujausias technologijas bei įrankius. Tai padeda nuolat sekti rinkos tendencijas, užtikrinti kokybišką ir novatorišką tarpininkavimą bei palankiausias sąlygas mūsų klientams. 

Mūsų dedikuoti brokeriai dalyvauja kiekviename proceso etape – nuo informacijos apie objektą parengimo bei kliento poreikių analizės iki sutarties pasirašymo ir sandorio užbaigimo. Ištobulintas procesų valdymas ir tarpininkavimas padeda užtikrinti, kad nekilnojamasis turtas ir su juo susiję sandoriai suteiktų mūsų klientui efektyviausius rezultatus palankiausiomis sąlygomis. Mes garantuojame, kad nekilnojamojo turto pardavimas ir NT nuoma su mūsų komandos pagalba tampa paprastesniu, sklandesniu ir saugesniu procesu.

<<