Išsaugotos paieškos (0)
Apie mane

Mano asmeniniai kredo,  bendradarbiaujant  su JUMIS -   ANALITIKA !  PASITIKĖJIMO GREITIS !  LAIMI VISI !  

Su Nekilnojamojo turto rinkos viešąja komunikacija dirbu nuo 2006 metų. Patirtis NT žiniasklaidos marketinge, organizuojant  ir vadovaujant PAŽANGIŲ, TVARIŲ  ir EKOLOGIŠKŲ pastatų vertinimui,  kompetetingų šalies ekspertų grupėms, konkurso komisijai, iškeliant pastatų kokybės kriterijus, pagal AUKŠČIAUSIUS STATYBŲ STANDARTUS su ES PARLAMENTU, suteikia kompetencijos,  ne tik  turto pirkimo,  bet ir  pardavimų  atstovavimo,  srityse.

Vykdyti projektai  ŽALIAS MIESTAS, ATEITIES MIESTAI , konkursai ir apdovanojimai Lietuvos statytojams ir architektams ,,Už atsakomybę gamtai'',  leidžia priimti pačius teisingiausius ir svarbiausius sprendimus, investuojant  į NT sektorių ar įsigyjant savo namus ir/ar  kitą nekilnojamąjį turtą. Vykdyti projektai su esamomis kompetencijomis, pažangių pastatų žinovais ir ekspertais, vietinėje ir tarptautinėje rinkoje subūrė didžiulį ratą suinteresuotų asmenų, potencialių klientų bei investuotojų, kurie ir šiandien yra mano klientai.

Konsultuojant ir tarpininkaujant  NT įsigyjimo ar pardavimo metu, esu užtikrinta, jog  projektas, kurio imuosi, bus įgyvendintas. Esu paslaugi, įsiklausanti ir atidi savininko lūkesčiams, bei pirkėjo  poreikiams. Įsigilinu į  situaciją ir sustiprinu  svarbiausius  objekto privalumus, bei kriterijus. O pasiūlytas sprendimas, atitinkantis aukščiausius  turto įsigyjimo standratus ir moralines normas, patenkina  pirkėjo lūkesčius, bei gyvenimo kokybės klausimus. 

 

Su pagarba ir geriausiais linkėjimais,

Rita Glazer

 

0 NT Objektai