Išsaugotos paieškos (0)

Nekilnojamojo turto administravimas

Komercinio nekilnojamojo turto administravimas – tai įrankis, leidžiantis sėkmingai valdyti didelius NT projektus minimaliomis klientui sąnaudomis. Mūsų profesionalų komanda užtikrina sklandų klientų turto administravimo procesą, išvystytą ataskaitų sistemą bei kitų šiuolaikiškų metodų panaudojimą valdant kasdienes užduotis. Tinkamas Jūsų NT turto įvaizdžio formavimas bei patrauklumo skatinimas yra neatsiejama mūsų darbo dalis.  Komercinio NT administravimas su CAPITAL Commercial - tai patogiausias būdas mažinti Jūsų NT rizikas ir pasiekti iškeltus tikslus! ... >>

Komercinio nekilnojamojo turto administravimas – tai įrankis, leidžiantis sėkmingai valdyti didelius NT projektus minimaliomis klientui sąnaudomis. Mūsų profesionalų komanda užtikrina sklandų klientų turto administravimo procesą, išvystytą ataskaitų sistemą bei kitų šiuolaikiškų metodų panaudojimą valdant kasdienes užduotis. Tinkamas Jūsų NT turto įvaizdžio formavimas bei patrauklumo skatinimas yra neatsiejama mūsų darbo dalis.  Komercinio NT administravimas su CAPITAL Commercial - tai patogiausias būdas mažinti Jūsų NT rizikas ir pasiekti iškeltus tikslus! 

Komercinio nekilnojamo turto administravimas  aktualiausias klientams, valdantiems didelius NT portfelius. Tinkamai valdomas nekilnojamasis turtas yra ilgalaikė, tvari, stabili ir pelninga investicija. Mūsų komanda, administruodama didelės apimties komercinio nekilnojamojo turto nuomos objektus, prioritetą teikia glaudžiam bendradarbiavimui ir operatyviam problemų sprendimui. 

Komercinio nekilnojamojo turto administravimas atliekamas teikiant šias paslaugas:

  • nuomos sutarčių priežiūrą ir pratęsimą
  • derybas su nuomininkais (sąlygų pakeitimus)
  • nuomos mokesčių rinkimą
  • komunalinių paslaugų administravimą 
  • NT eksploatacijos išlaidų kontrolę 
  • vykdomos priežiūros apskaitą

Komercinės patalpos (biuro patalpos, prekybos centrų patalpos ir kt.) ir jų administravimas – iššūkių kupinas darbas, reikalaujintis ne tik vadybinių žinių, tačiau ir greito situacijų sprendimo, lankstumo, procesų valdymo įgūdžių ir derybininko gyslelės. CAPITAL Commercial sklandus profesionalų darbas garantuoja mūsų klientams savalaikį nuomos proceso valdymą, detalių ataskaitų teikimą bei galimybę susikoncentruoti į Jiems svarbių tikslų pasiekimą. 

Mes administruojame visus komercinio tipo objektus bei patalpas:

  • Biurus ir jų kompleksus
  • Bendradarbystės erdves
  • Prekybos centrus
  • Logistikos ir sandeliavimo centrus

Į administravimo procesą įtraukiama visa specialistų komanda, kuri užtikrina teikiamų paslaugų kokybę, sklandų bendradarbiavimą, operatyvumą ir numatytą pelningumą.  

<<