Išsaugotos paieškos (0)

Nekilnojamojo turto rinkos analizė

Komercinio nekilnojamojo turto rinkos analizė – laiko patikrintas būdas atrasti kiekvienam klientui palankiausias nekilnojamojo turto vystymo galimybes.  CAPITAL Commercial ekspertų komanda rengia aukščiausio lygio galimybių studijas ir rinkos tyrimus pagal individualius klientų poreikius bei užduotis visiems komercinio NT sektoriams:  biurams, prekybai, viešbučiams, pramoniniam ir sandėliavimo sektoriui. Platus mūsų specialistų ir teikiamų paslaugų spektras leidžia pasiūlyti visus geriausius su NT vystymu susijusius sprendimus iš „vienų rankų“. ... >>

Komercinio nekilnojamojo turto rinkos analizė – laiko patikrintas būdas atrasti kiekvienam klientui palankiausias nekilnojamojo turto vystymo galimybes.  CAPITAL Commercial ekspertų komanda rengia aukščiausio lygio galimybių studijas ir rinkos tyrimus pagal individualius klientų poreikius bei užduotis visiems komercinio NT sektoriams:  biurams, prekybai, viešbučiams, pramoniniam ir sandėliavimo sektoriui. Platus mūsų specialistų ir teikiamų paslaugų spektras leidžia pasiūlyti visus geriausius su NT vystymu susijusius sprendimus iš „vienų rankų“. 

NT rinkos analizė yra gyvybiškai svarbi priimant geriausius sprendimus Jūsų verslui. Visai nesvarbu ar esate nuomotojas, nuomininkas, investuotojas, pardavėjas – tikslinga rinkos analizė padeda pasiekti didžiausią verslo potencialą. Remiantis aukštos kokybės rinkos tyrimais bei ekspertų išvadomis, mes sukuriame nekilnojamojo turto strategiją, kuri padės sudaryti sekmingiausius sandorius: pirkti, parduoti, išnuomoti ar vystyti nekilnojamojo turto projektą.

Pagrindinis CAPITAL Commercial tikslas – ieškoti galimybių ir padėti klientams vystyti pelningus, aktualius, prasmingus ir sėkmingus nekilnojamojo turto projektus.

Mūsų teikiamos komercinio nekilnojamojo turto rinkos analizės paslaugos:

  • nekilnojamojo turto rinkos analizė
  • nekilnojamojo turto portfelio analizė
  • vietos ir geriausio naudojimo analizė
  • konkurencijos analizė
  • plėtros galimybių analizė
  • komercinis auditas (Due Diligence) 
  • Stay versus Go analizė (nuomojamų patalpų galimybės) 
  • geriausio įmanomo BTS (built-to-suit) projekto įgyvendinimo analizė

Mūsų kvalifikuotų analitikų komanda, teikdama šias paslaugas, pirmiausia įsigilina į Jūsų norus, poreikius ir galimybes, o tada pateikia geriausius ir pelningiausius sprendimus būtent Jums. Individualus požiūris į klientą – neatsiejama mūsų bendradarbiavimo dalis.

Komercinio nekilnojamojo turto rinkos analizė, kurią atlieka mūsų ekspertų komanda, padės nepaklysti rinkoje, įvertinti grėsmes ir galimybes bei rasti tinkamiausią vystymo variantą.

<<