Išsaugotos paieškos (0)

Verslo vertinimas ir pardavimas

Pagrindinis verslo vertę rinkoje atspindintis rodiklis – finansinės grąžos teikimas, todėl verslo vertinimas aktualus tiek turto savininkams, tiek pirkėjams, investuotojams ar finansuotojams. Su mūsų komanda verslo vertinimas ir verslo pardavimas (ar pirkimas) tampa paprastu ir greitu procesu, nes visas šias paslaugas atliekame „po vienu stogu“. Padėsime nustatyti Jūsų verslo finansinį stabilumą ir pelningumą bei jį parduotį geriausiomis sąlygomis!... >>

Pagrindinis verslo vertę rinkoje atspindintis rodiklis – finansinės grąžos teikimas, todėl verslo vertinimas aktualus tiek turto savininkams, tiek pirkėjams, investuotojams ar finansuotojams. Su mūsų komanda verslo vertinimas ir verslo pardavimas (ar pirkimas) tampa paprastu ir greitu procesu, nes visas šias paslaugas atliekame „po vienu stogu“. Padėsime nustatyti Jūsų verslo finansinį stabilumą ir pelningumą bei jį parduotį geriausiomis sąlygomis!

Verslo vertinimas - tai vertės nustatymo procesas, kuris aktualus visiems, kurie nori daugiau sužinoti apie objektyvią verslo padėtį dabartinėje rinkoje, jo vystymo galimybes, naudingumą ir galimas problemas. Po verslo vertinimo klientams pateikiama išsami rašytinė ataskaita bei objektyvios išvados, kurios padeda priimti naudingiausius sprendimus. 

Norint užtikrinti maksimalią kliento naudą, mes, CAPITAL Commercial komanda, teikiame visas licencijuojamas verslo vertinimo paslaugas Lietuvoje:

  • įmonių verslo ar jo dalies vertės nustatymas;
  • vertybinių popierių vertės nustatymas (pardavimui, nepiniginiam įnašui);
  • finansinio turto vertės nustatymas;
  • nematerialaus turto vertės nustatymas;
  • esamų komercinių pastatų bei patalpų vertės nustatymas;
  • numatomų užstatyti sklypų vertės nustatymas.

Mūsų turto vertintojų komanda dirba išlaikydama aukštus paslaugų atlikimo standartus tam, kad sukurtų maksimalią vertę ir naudą mūsų klientui. Laiku ir tinkamomis sąlygomis atliktas verslo vertinimas bei verslo pardavimas ar pirkimas gali tapti vertingu sandoriu, ateities investicija ar naujo verslo sėkmės pradžia. 

CAPITAL Commercial vertintojų veikla yra sertifikuota ir apdrausta profesinės atsakomybės draudimu, o vertinimai priimtini visoms Lietuvoje veikiančioms finansų įstaigoms bei tarptautiniams investuotojams. Verslo vertinimas atliekamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Turto ir verslo vertinimo pagrindų įstatymu, Tarptautiniais (IVS) ir Europos vertinimo standartais (EVS), taip pat kitais LR teisiniais aktais.

Drąsiai pirkite ar parduokite verslą pasinaudoję mūsų ekspertų vertinimo paslaugomis! 

<<